Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Olsztynie
na platformie ePUAP1. W celu złożenia wniosku do Inspektoratu konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP www.epuap.gov.pl

Instrukcja dotycząca zakładania konta

2. Po zalogowaniu się proszę kliknąć na Pismo ogólne do podmiotu publicznego i na przycisk 'Załatw sprawę'. W polu 'Ustaw/zmień adresata' wpisujemy 'wifolsztyn', a w kolejnym polu zaznaczamy adresata 'WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY W OLSZTYNIE'. Po wykonaniu powyższych czynności będą mieli Państwo możliwość wypełnienia formularza elektronicznego.

3. Ostatnim krokiem po wypełnieniu formularza jest jego podpisanie za pomocą bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem lub profilem zaufanym ePUAP. Po podpisaniu aktywowana zostanie opcja umożliwiająca wysłanie dokumentu.

Wysłanie dokumentów tą drogą zapewnia uzyskania urzędowego poświadczenia odbioru.Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do W-M WIF w Olsztynie:

1. Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes lub profilem zaufanym ePUAP

2. Akceptowalne formaty załączników to:

a. DOC, RTF
b. XLS
c. CSV
d. TXT
e. GIF, TIF, BMP, JPG
f. PDF
g. ZIP

3. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3,5MB.

4. Dokumenty zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Zdjęcie

metryczka


Wytworzył: Krzysztof Salwowski (29 października 2012)
Opublikował: Krzysztof Salwowski (29 października 2012, 07:40:17)

Ostatnia zmiana: Krzysztof Salwowski (29 grudnia 2015, 10:51:52)
Zmieniono: Aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 8868